Vrh F- hladkosrstých foxterierů

Posted by admin | Posted in Nezařazené | Posted on 30-01-2015

Nadějná štěňata po špičkových pracovních rodičích. Matka – Cora z Habrového revíru. Otec – Daryl z Holaských kopečků. Dar je vynikající pracovní pes, který je používán na naháňkách na černou zvěř a zároveň i na honech na drobnou zvěř. Vyniká prostorným hledáním, výborným naháněním, perfektní hlasitostí a kontaktní prací na černé (loni byl dvakrát šitý po kontaktu s kňourem). Má složeny ZV, ZN, SZVP, KPZ-CACT, KBZ-CACT oznamovač!, LZ vše v I.ceně. hlasitost 3. Klubový šampion práce. U štěňat je předpoklad výborného exteriéru a pracovních vloh.

Naháňka Třebušín 10.1.2015

Posted by admin | Posted in Nezařazené | Posted on 13-01-2015

V sobotu jsme opět vyrazili na naháňku na Litoměřicko, tentokrát do Třebušína. Po výborné snídani byla zahájena naháňka před místní myslivnou, naplánované byly dvě,případně tři leče, podle počasí. V první leči se ulovilo šest divočáků, následovala druhá leč hora Kalich s nádherným výhledem do krajiny. Protože se počasí vybralo proběhla i třetí leč „Hruškovna“. Celkem se na naháňce slovilo šestnáct divočáků a jedna liška. Naháňka byla ukončena výřadem za zvuků loveckých borlic.

Naháňka Bošířany 3.1.2015

Posted by admin | Posted in Nezařazené | Posted on 05-01-2015

V sobotu jsem vyrazil na naháňku do Bošířan. Naháňka byla organizovaná pro skupinu rakouských lovců. Naplánované byly dvě leče. Mezi lečemi začal padat sníh,což ztěžovalo práci psů. Celkem se ulovilo pět divočáků, dvě lišky a osm sik.